Bootcamp mini blog

Cześć!!!

Czekałem długo, aby napisać tu pierwszego posta 🙂 Otwieramy sekcję aktualności Grandmetric Bootcamp. Jest to mini blog, który będzie pokazywał całą otoczkę wokół naszych szkoleń sieciowych. Chcemy, żebyście wiedzieli, że jesteśmy transparentni w tym co robimy, abyście znali instruktorów, którzy będą z Wami prowadzić zajęcia i śledzili na bieżąco co u nas się dzieje. W wielu ofertach szkoleniowych na rynku nie ma możliwości weryfikacji tego kto stoi za kursem, nie wiemy kto będzie go prowadził i w rezultacie czego można się spodziewać idąc na takie szkolenie. My to zmieniamy!

Najważniejsze są Wasze opinie

My uważamy, że to co robimy musi podlegać weryfikacji. I tylko wtedy, gdy będziemy słuchać Was, jesteśmy w stanie stworzyć najlepsze szkolenia na rynku! A więc proszę, komentujcie, piszcie, mówcie jeśli podoba Wam się to, co i w jakim stylu robimy, jeśli nie – też piszcie 🙂

Agendy szkoleń sieciowych, miejsca, terminy

To tutaj znajdziecie nowe agendy szkoleń sieciowych, zdjęcia, filmy z naszych bootcamp’ów po Polsce, pokażemy Wam jak szkolimy i co macie z reguły do dyspozycji w czasie kilku intensywnych dni szkolenia sieciowego.

A więc pamiętajcie, że Bootcamp Grand Tour to:

> Jakość

> Jakość

> Super atmosfera

> Praktyczne szkolenia Cisco, ale też multi-vendor

> Szkolenia sieciowe zawsze w formie hands-on

> Kursy dedykowane przygotowujące do certyfikatów CCNA i CCNP

> No i jesteśmy w całej Polsce!

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *