Szkolenie CCNA Wrocław

Już pora na poziom CCNA !

Najwyższy czas, aby ogłosić kolejne szkolenie na mapie Grandmetric Bootcamp. Już 10-12 października będziemy we Wrocławiu ze szkoleniem Design & Build Enterprise Networks. Poziom szkolenia to Cisco CCNA. Kurs jest specyficzny, bo skonstruowany tak, aby skutecznie wytrenować Ciebie lub Twój zespół IT z podstaw sieci Ethernet / IP w ciągu kilku dni. Skąd pomysł? Nie każdy może pozwolić sobie na uczęszczanie do Akademii Sieci Cisco przez dłuższy okres w roku, co więcej, bardzo często wiedza i umiejętności praktyczne potrzebne są jak najszybciej, aby np.:

  • przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Network Admin / Network Engineer
  • objąć skutecznie zadania administratora sieci po poprzedniku
  • podnieść kwalifikację działu IT w firmie
  • przygotować się w laboratorium do egzaminu CCNA

Formuła szkolenia, czyli skondensowana teoria (tylko niezbędna) oraz maksimum praktyki umożliwia przeprowadzenie skutecznych warsztatów, po których wyjdziesz wiedząc i potrafiąc na konsoli dużo więcej.  Design & Build Enterprise Networks zakresem materiału pokrywa się z kursem Cisco CCNA, a więc na szkoleniu płynnie przechodzimy przez poniższe zagadnienia:

  • Network Fundmentals
  • LAN Switching Technologies
  • Routing Technologies
  • WAN Technologies
  • Infrastructure services
  • Infrastructure management

Kompletna agenda dostępna jest na stronie z planem bootcamp

Komfortowe grupy laboratoryjne

Na szkoleniu  Design & Build Enterprise Networks (Level: Entry / CCNA), jak nikt dbamy o Twój komfort, dlatego określiliśmy maksymalną liczbę miejsc do 10 uczestnikow, aby każdy miał własne urządzenia laboratoryjne, własną konsolę i sam próbował wszystkiego. 10 osób to liczba, którą trener może opanować skupiając uwagę na każdym, dlatego warto docenić komfortowe, a przez to efektywne grupy szkoleniowe budowane przez Grandmetric.

Czemu szkolenie Design & Build Enterprise Networks (Level: Entry / CCNA) jest dobre?

Często mimo starań, osoby prowadzące szkolenia techniczne (szczególnie mam doświadczenia w sieciowych) prowadzą je trochę jakby w oderwaniu od rzeczywistości. Nie wiem do końca czym jest to powodowane, ale albo plan szkolenia jest nie do końca dobrze opracowany, albo prowadzący nie ma doświadczenia w projektach prawdziwych / rzeczywistych, brudnych, ciężkich, z klientami. W przypadku Bootcamp Grandmetric ambicją numer 1 jest pokazywanie technologii, scenariuszy laboratoryjnych, problemów, a nawet czasem produktów, które aktualnie obowiązują w świecie sieciowym.

 

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *